DUYURU
2023 Cilt 12 Sayı 2 (MAYIS 2023) için  en geç 1 Mayıs 2023 Tarihine kadar, makale gönderebilirsiniz.  İlginiz için teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Call for Papers

 You can submit an article for 2023 Vol 12 Issue 2 (May 2023) until May 1, 2023 at the latest. Thank you for your interest, and we wish you good luck in your work.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret399385

Dergi Hakkında (About JRET)

DERGİ HAKKINDA

Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisi'nin (Journal of Research in Education and  Teaching) İlk Sayısı 01 Şubat 2012 tarihinde yayınlanmıştır. Bilimsel, kör hakemlik kurallarına uygun olarak yayım süreçleri yürütülen uluslararası dergimiz, yılda dört kez  olmak üzere üç ayda bir düzenli olarak yayınlanmaktadır. Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisi'nin yayınlandığı bu aylar; Şubat, Mayıs, Ağustos, Kasım'dır. Her sayısı ilgili ayın içinde düzenli olarak yayına girmektedir.

Dergiye  eğitim alanında nitel, nicel, karma ve  daha yeni araştırma yaklaşımlarıyla üretilmiş özgün araştırma makaleleri ve kuramsal çalışmalar kabul edilir.  

ABOUT JRET

The first issue of the Journal of Research in Education and Teaching was published on 01 February 2012. Our international journal, whose publication processes are carried out in accordance with scientific and blind refereeing rules, is regularly published quarterly, four times a year. These months when the Journal of Education and Training Research was published; February, May, August, November. Each issue is published regularly in the relevant month.

Original research articles and theoretical studies produced with qualitative, quantitative, mixed and newer research approaches in the field of education are accepted to the journal.


JRET'DE ARA

 

www.ijifactor.com
http://oaji.net


http://sindexs.orghttp://www.rootindexing.com

Rootindexing