DUYURU
2024 Cilt 13 Sayı 3 (AĞUSTOS 2024) için  en geç 1  AĞUSTOS 2024 Tarihine kadar, makale gönderebilirsiniz.  İlginiz için teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.

Call for Papers

 You can submit an article for 2024 Vol 13 Issue 3 (AUGUST 2024) until August 1, 2024 at the latest. Thank you for your interest, and we wish you good luck in your work.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam40
Toplam Ziyaret428430
Academindex
Idealonline
IAD
Google Scholar
ROOTINDEXING
arastirmax

About JRET

Yayıncı: Eğitimde Mükemmellik Derneği

Eğitimde Mükemmellik Derneği (EMÜDER)
Kemer, 1757. Sk. No:7 D:6, 09100 Efeler/Aydın


DERGİ HAKKINDA


Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisi'nin (Journal of Research in Education and  Teaching) İlk Sayısı 01 Şubat 2012 tarihinde yayınlanmıştır.  Prof. Dr. Zeki Kaya tarafından kurulmuştur. Bilimsel, kör hakemlik kurallarına uygun olarak yayım süreçleri yürütülen uluslararası dergimiz, yılda dört kez  olmak üzere üç ayda bir düzenli olarak yayınlanmaktadır. Eğitim ve Öğretim Araştırmaları Dergisi'nin yayınlandığı bu aylar; Şubat, Mayıs, Ağustos, Kasım'dır. Her sayısı ilgili ayın içinde düzenli olarak yayına girmektedir.

Dergiye  eğitim alanında nitel, nicel, karma ve  daha yeni araştırma yaklaşımlarıyla üretilmiş özgün araştırma makaleleri ve kuramsal çalışmalar kabul edilir.  

Açık Erişim Politikası

Bu dergi, araştırmaların kamuya ücretsiz olarak sunulmasının daha büyük bir küresel bilgi alışverişini desteklemesi ilkesiyle içeriğine anında açık erişim sağlar.ABOUT JRET

The first issue of the Journal of Research in Education and Teaching was published on 01 February 2012. It was founded by Prof. Dr. Zeki Kaya. Our international journal, whose publication processes are carried out in accordance with scientific and blind refereeing rules, is regularly published quarterly, four times a year. These months when the Journal of Education and Training Research was published; February, May, August, November. Each issue is published regularly in the relevant month.

Original research articles and theoretical studies produced with qualitative, quantitative, mixed and newer research approaches in the field of education are accepted to the journal.

Open Access Policy

This journal provides immediate open access to its content on the principle that making research freely available to the public supports a greater global exchange of knowledge.
JRET'DE ARA

 

www.ijifactor.com
http://www.rootindexing.com

Rootindexing
http://oaji.net


http://sindexs.orgROAD
EMÜDER
OPEN ACCESS